Waldemar
Pilch

NCA Przedsiębiorca

20222024

Nazywam się Waldemar Pilch i mieszkam w Krakowie. Przez ponad 25 lat miałem okazję mieszkać, studiować i pracować za granicą, wracając do Krakowa w 2016 roku. Po studiach zdobywałem doświadczenie w prestiżowych bankach inwestycyjnych w Nowym Jorku i Singapurze, po czym wróciłem do Polski, aby objąć stanowisko w zarządzie wiodącej firmy oświetleniowej. Pragnę kontynuować swoją pasję do przedsiębiorczości poprzez utworzenie nowego, autorskiego funduszu. Poszukuje spółki, którą zakupię i będę dalej rozwijać, koncentrując się na tworzeniu wartości dla założycieli, inwestorów, pracowników i klientów.

Silne strony

  • Dynamiczny
  • Analityczny
  • Strategiczny
  • Entuzjastyczny
  • Odpowiedzialny

Moje POSZUKIWANIA

Moje poszukiwania skupiają się na firmach produkcyjno-usługowych o trwałej pozycji rynkowej, wieloletniej bazie klientów i rzetelnych operacjach wewnętrznych z naciskiem na rozwój i skalowanie firmy.

Podstawą moich poszukiwań jest pasja do odkrywania nowych dróg rozwoju poprzez doskonalenie i innowacje. Rozwijam kreatywności w biznesie, koncentrując się na strategiach wejścia na rynek i dopasowaniu produktu do rynku i klienta.

Mój wkład

Mam duże doświadczenie w zakresie współpracy z dużymi firmami, jak i firmami rodzinnymi. Będąc w firmie rodzinnej, rozumiem znaczenie szacunku dla tych, dzięki którym firma odniosła sukces.

Lubię zadawać pytania, słuchać i rozumieć, zanim dokonam wielkich obietnic lub wprowadzę rozległe zmiany. Jednocześnie, nie boję się pracy i pełnego zaangażowania w projekty. Moja rola różni się w zależności od potrzeb firmy, zespołu i stanu rozwoju.

NCA Entrepreneur

The NCA Entrepreneurship Through Acquisition Program accompanies the next generation of exceptional talents on every stage of their entrepreneurial path.

KONTAKT DO MNIE

Praca dająca poczucie sensu oraz wartościowe relacje z ludźmi były i nadal są moimi głównymi celami i wszystko, co zrobiłem, było dla nich

Ray Dalio

Inwestor i Przedsiębiorca